Spoko.

Jesteśmy

Jesteśmy od zadań specjalnych. To w pracy, ale po pracy często trzymamy się razem — tworzymy zespół i to chyba nas może wyróżniać. Wpadnij na kawę i przekonaj się sam.


- Joanna Maj
konsultantka telefoniczna

Fakty.

Nie mity.

Dołącz do nas.

Praca

Aktualne oferty pracy

Jeszcze Cię nie

przekonaliśmy?

Jeżeli jesteś osobą otwartą, pomysłową, odpowiedzialną i posiadasz dużo pozytywnej energii, to koniecznie aplikuj. Konieczny jest Twój status studenta bądź też ucznia i wiek poniżej 26 lat.

CV proszę wysyłać na adres rekrutacja@pharmadist.com

1. Czekamy na Twoją aplikację-i tu wszystko w Twoich rękach.
2. Sprawdzamy, czy spełnia nasze wymagania.
3. Wstępna rozmowa telefoniczna.
4. Spotkanie rekrutacyjne, dzięki któremu możemy się bliżej poznać.
5. Odpowiemy drogą telefoniczną..
6. Witamy w PDG! ☺

Przede wszystkim pamiętaj o tym, że rozmowa kwalifikacyjna to spotkanie, dzięki któremu mamy możliwość poznać się bliżej - więc stres odłóż na bok. Zapoznaj się z profilem naszej firmy i wymaganiami dotyczącymi stanowiska, na które aplikujesz. A na samej rozmowie słuchaj uważnie i odpowiadaj konkretnie na pytania .

Jak najbardziej tak. Dla wielu z naszych aktualnych pracowników to jest pierwsza praca i wiesz, co? Mają się dobrze ;) A tak serio, gwarantujemy cykl szkoleń, dzięki którym masz czas na zaklimatyzowanie się w naszej firmie i spokojne oswojenie się z obowiązkami.

O nie, nie! Każdy weekend mamy wolny od pracy

Dla studentów dziennych przygotowaliśmy możliwość pracy w tzw. „elastycznym grafiku”. To Ty decydujesz, kiedy i ile pracujesz! Nasze minimum to 20h w tygodniu.

Systemy stażowe, karty podarunkowe, rabaty w lokalach gastronomicznych, bony towarowe, karnety do centrów sportowych, bilety np.:kino

Jak najbardziej tak, stwarzamy dobre warunki do rozwijania potencjału, jesteśmy otwarci dla osób komunikatywnych, kreatywnych, z silną motywacją do podjęcia nowych wyzwań.